Grawerowanie od A do Z

Proces grawerowania polega na wykonywaniu wgłębień za pomocą różnych przedmiotów, z wykorzystaniem prostych i zaawansowanych metod. Oferujemy naszym Klientom możliwość grawerowania na różnych materiałach, w zależności od preferencji odbiorcy.

Grawerowanie tradycyjne

Chcesz mieć własne, dedykowane pióro Parker z grawerem? U nas, to nic trudnego. Co więcej, proces ten możemy wykonać za pomocą tradycyjnych metod, czyli z wykorzystaniem charakterystycznego rylca. Sposób ten często nazywany jest grawerowaniem mechanicznym i obejmuje przedmioty metalowe, a także wykonane z tworzyw sztucznych.

Grawerowanie chemiczne

W związku z ciągłym postępem techniki, rozbudowaliśmy naszą ofertę o szeroką gamę środków chemicznych o charakterze trawiącym. Dzięki nim, możliwe jest wytrawienie (wygrawerowanie) dowolnych symboli i znaków. Zaletą tej metody jest bardzo duża dokładność, która przedkłada się na wysoką jakość produktu finalnego. Jeśli więc marzy Ci się pióro z grawerem o bardzo złożonym designie, koniecznie wybierz tą metodę.

Grawerowanie laserowe

W naszej ofercie nie mogło również zabraknąć najbardziej zaawansowanych metod grawerskich, które oparte są na technice laserowej. Ta metoda daje najlepsze efekty i umożliwia realizację nawet najbardziej złożonych zamówień w dowolnych materiałach. Naszym atutem jest doświadczony personel, który potrafi optymalnie wykorzystać potencjał urządzeń laserowych.

Podsumowując, jesteśmy w stanie wygrawerować dla Państwa dowolne znaki i symbole, niezależnie od rodzaju podłoża. Grawerowanie to również wspaniały pomysł na prezent dla swoich najbliższych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *